Všetky kategórie

Správy & Blog

home>Správy & Blog

Attendas Hygiene Partners uvádza na trh jednorazovú neviditeľnú inkontinenčnú bielizeň

Čas: 2022-10-14 Počet zobrazení: 19

Spoločnosť Attindas Hygiene Partners oznámila svoj inovatívny nový produkt jednorazovej inkontinenčnej spodnej bielizne pre dospelých v Severnej Amerike. Tento nový produkt, ktorý je pod oblečením neviditeľný a zároveň poskytuje až 100% ochranu bez pretečenia, využíva technológiu ultrazvukového spájania Maxi Comfort pre pružnejší materiál, ktorý sa prispôsobí rôznym tvarom tela. To vytvára pohodlný a elegantný strih, ktorý sa v páse nehrbí, neroluje, nedvíha ani sa neryje. Ako jeden z doposiaľ najlepšie padnúcich produktov spoločnosti sedí a pôsobí ako bežná spodná bielizeň, pričom neviditeľne poskytuje ochranu vo dne aj v noci. Tenký, tvarovaný stred obsahuje kanály, ktoré schnú tak rýchlo, že používatelia zabudnú, že majú produkt na sebe. Produkt je k dispozícii pre mužov a ženy v troch farbách, ktoré sú bavlnené-jemné a šetrné k pokožke.

Táto najnovšia inovácia je výsledkom úsilia spoločnosti Attindas poskytnúť bezstresovú ochranu pred únikom a zápachom pomocou produktov, ktoré sú funkčné a diskrétne za dostupné ceny. „Neexistuje žiadny dôvod, prečo by vás inkontinencia mala brzdiť alebo vám brániť v tom, aby ste s dôverou robili veci, ktoré máte radi,“ hovorí Jacqueline Trauring, senior marketingová manažérka Global Adult Incontinence for Attindas. "Je to všetko o bezpečnosti - ochrana, ktorá je taká pohodlná, že zabudnete, že tam je."

V teste domáceho použitia viac ako 80 % účastníkov uviedlo, že sa neobávali úniku z močového mechúra, keď produkt nosili. Namiesto toho sa cítili sucho, čisto, sviežo a bezpečne. „Takto používatelia vedia, že to funguje,“ dodáva Trauring.

Predchádzajúci: Pôvod a história vývoja netkaných textílií

Ďalšie: 8th Nonwoven Tech ASIA, v 23.-25. Dillí v Indii