Všetky kategórie

Správy & Blog

home>Správy & Blog

Proces inštalácie netkaných textílií YP-SS

Čas: 2023-04-15 Počet zobrazení: 26

Zhe jiang Yanpeng Nonwoven Machinery Co., Ltd poskytuje zákazníkom zariadenia na výrobu netkaných textílií, kompletnú súpravu výrobných liniek na výrobu netkaných textílií s jednou hlavou a dvojitou hlavou, zariadenia na výrobu netkaných textílií vyfukovaných z taveniny, spriadanie netkaných textílií z taveniny zariadenia, kompletná sada zariadení na výrobu netkaných textílií a rôzne zariadenia na výrobu netkaných textílií (S/SS/SSS/SMS/SMMS/SSMMS). Prijatie modernej technológie výroby zariadení na výrobu netkaných textílií z Nemecka a poskytovanie služieb rôznym výrobcom s vyspelými skúsenosťami s výrobou a prevádzkou zariadení.

Zhejiang Yanpeng Non-woven Machinery Co., Ltd

Otázka: Ak zariadenie dorazí do mojej továrne, ako nás môže inžinier viesť a pomôcť pri inštalácii stroja na netkané textílie?
Po prvé,Stroje na výrobu netkaných textílií SSpotrebujú výstavbu základného inžinierstva. Ako sú oceľové plošiny a nádrže na skladovanie vody.
Po druhé,Stroje na výrobu netkaných textílií SSpotrebujete umiestnenie a inštaláciu hlavných častí zariadenia, ako je extrudér, pätica, dávkovacie čerpadlo ...
Po tretie,Stroje na výrobu netkaných textílií SSPotrebujete inštaláciu systému ropovodov, systému vzduchových potrubí, systému vodovodných potrubí.
Po štvrté,Stroje na výrobu netkaných textílií SSvyžaduje inštaláciu elektronického riadiaceho systému.
Za piate,Stroje na výrobu netkaných textílií SSpotrebujete návod na ladenie spustenia a výrobný proces.
Po šieste,Stroje na výrobu netkaných textílií SSpotrebujú návod na použitie pomocného zariadenia.

Zhejiang Yanpeng Non-woven Machinery Co., Ltd


Predchádzajúci: Zhejiang Yanpeng Nonwoven Machinery Co., Ltd. sa zúčastnila na výstave CHINAPLAS2023 v Shenzhene a na výstave INDEX2023 vo Švajčiarsku

Ďalšie: Čo je netkaná textília Meltblown zo stroja na výrobu netkanej textílie?

Horúce kategórie